Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 2014 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 77 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
werk en lijst in zeer goede staat | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Wondelgem, België |
Starttijd | 21-5-2020 om 12:01 |
Eindtijd | 11-10-2020 om 9:07 |