Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24/30 |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Conditie | Goed | ||
Het passe- partout heeft aan de onderzijde wat waterschade. Dit tast het beeld niet aan. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 9-2-2019 om 20:19 |
Eindtijd | 16-2-2019 om 14:18 |