FA. (2)

Denny Jacobs, olieverf op linnen

Denny Jacobs, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Juliana161

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Denny Jacobs (1945)

afmeting 60 x 80 cm, niet ingelijst

techniek olieverf op doek

datum werk 21 april 1978

gesigneerd 'Jacobs 78'

titel geen

verzendkosten voor koper (nb voor het schilderij links hangt een snoertje in beeld)

Denny Jacobs (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Juliana161

verkochte items
Starttijd:10-11-2015 om 18:00
Eindtijd:25-11-2015 om 17:00
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNederland