Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot!

Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!
Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!Diana Kortbeek , olieverf op doek, Liggend naakt paar. 110x120 cm groot! kopen? Bied vanaf 1000!
  • Diana Kortbeek (1947)

Prachtig   olieverf   schilderij van 110x120 cm door de welbekende Diana Kortbeek.

.De    koper    heeft    garantie  op de conditie en authenticiteit

Diana Kortbeek is   wereldwijd zeer befaamd vanwege haar warme schilderijen en geweldig mooie beeldhouwwerken.

De laatse tijd maakt ze veel kunst en prints d.m.v. het gebruik van haar Ipad.

Het  werk is handgesigneerd  en  heeft  een  geschreven opdracht aan de achterkant van het schilderij.

Het schilderij is af te halen in Amsterdam.

Evt. in overleg met de koper te laten bezorgen, maar mijn voorkeur gaat uit naar ophalen.

De koper regelt en betaald de verzending zelf indien verzending gewenst is.

Diana Kortbeek (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:05-01-2015 om 21:59
Eindtijd:12-01-2015 om 21:59
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieNederland