Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975

Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!
Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!Diana Lekkerkerker - Kleurenets - 1975 kopen? Bied vanaf 39!
  • Diana Lekkerkerker (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/20

Ets van Diana Lekkerkerker uit 1975.   Nummer: 13/20, eigen druk. Afmetingen blad H49.5 x b64.5cm. Afmetingen voorstelling: H15 x b32cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag.

Diane Lekkerkerker

Mijn leven lang heb ik getekend. Na mijn opleiding aan de Rietveldacademie in Amsterdam en de Académie Julian in Parijs heb ik geëtst, gezeefdrukt en geschilderd. De schilderijen ontstaan laag over laag. Het proces van werken is intuïtief en komt voort uit een mengeling van fantasie en realiteit.
De overeenkomst tussen de emotie en het gedrag van dieren en mensen fascineert me.
Ik laat me veelal verrassen door wat er op het doek verschijnt.

De voorstelling is in goede staat. Op de randen zitten wat kreukels en vlekjes.

Diana Lekkerkerker (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
64.5 cm
49.5 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:46
Eindtijd:28-08-2022 om 19:35
Openingsbod € 39
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd