Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Havana Vieja

Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Havana Vieja kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Havana Vieja kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Havana Vieja kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Havana Vieja kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Diana van Hal (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige linosnede van Diana van Hal

Inclusief puntgaaf passepartout, kan zo in een lijst geplaatst worden

Titel: Havana Vieja

Oplagenummer: 7/ 28

Afmeting: 44 x 54 cm

Afmeting met passepartout: 55 x 70 cm

Conditie: uitmuntend

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:07-05-2017 om 17:22
Eindtijd:12-05-2017 om 20:22

outlooker
12 mei / 14:12
€ 35