Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg

Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!Diana van Hal - gesigneerde linosnede - Onderweg kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1012 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
  • Diana van Hal (1954)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage244/250
De Dordtse kunstenares Diana van Hal. (1954). Zij maakt linoleumsneden en schilderijen die getuigen van levensvreugde en verlangens oproepen naar verre oorden. In warme, stralende kleuren verhaalt haar werk van muziek en haar verre reizen naar West-Afrika, Cuba en onlangs Mexico.

Diana van Hal (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1012 verkochte items
56 cm
76 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:24-01-2019 om 21:07
Eindtijd:29-01-2019 om 20:17

ManuelaBoekweit
29 jan. / 19:54
€ 30