Diana van Hal - the catch - Verkocht

Diana van Hal - the catch kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Diana van Hal - the catch kopen? Bied vanaf 15!Diana van Hal - the catch kopen? Bied vanaf 15!Diana van Hal - the catch kopen? Bied vanaf 15!
  • Diana van Hal (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13 x 13 cm (h x b)
Passe-partout35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Bijzonder fraaie linosnede van Diana van Hal
Oplagenummer 6/ 50
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50

Diana van Hal (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  imre9
Lid sinds 2019
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
35 cm
35 cm
13 cm
13 cm

ObjectlocatieDelft,  Nederland
Starttijd13-5-2021 om 18:21
Eindtijd16-5-2021 om 20:44