Dick Cassee - Cereste, droge naald ets

Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - Cereste, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!
  • Dick Cassee (1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekDroge Naald
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII
Karakteristieke, minimalistische compositie van Dick Cassee.  Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1977), getiteld en genummerd (7/XII).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 19cm x 37cm (beeld)

Dick Cassee (1930)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
50 cm
65 cm
Sluit over 1d 21u 54m 53s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-01-2023 om 13:21
Eindtijd:30-01-2023 om 19:13