Dick Cassée - metalprint - Loch Carron

Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 70,00

Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!Dick Cassée - metalprint - Loch Carron  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Dick Cassee (1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Metalprint, potlood gesigneerd en gedateerd 1988 rechtsonder. Genummerd 42/50 linksonder. Getiteld middenonder.

Beeldmaat 16 x 40 cm. Bladmaat 42,5 x 70 cm. Losbladig. Gedrukt in olijfgroen op dun papier.

Dick Cassée is geboren te Bloemendaal in 1931.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:04-01-2016 om 16:41
Eindtijd:11-01-2016 om 19:41

Biedingen (5):

ooteboe
11 jan. / 16:40
€ 70
Adriaen
11 jan. / 16:40
€ 65
ooteboe
11 jan. / 16:38
€ 50
Adriaen
11 jan. / 16:38
€ 45
ooteboe
10 jan. / 10:28
€ 40