Dick Cassee - zonder titel

Dick Cassee - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Dick Cassee - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!Dick Cassee - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!Dick Cassee - zonder titel kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Dick Cassee (1930)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekAquarel
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 24 cm (h x b)
Lijst35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fraaie, ingetogen aquarel van Cassee

ingelijst gekocht; nauwelijks aan licht blootgesteld

Dick Cassee (1930)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
45 cm
35 cm
24 cm
17 cm
Starttijd:10-02-2019 om 11:48
Eindtijd:17-02-2019 om 22:37
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie