Mooie litho van Dick Elffers (1910-1990), gesigneerd. Het werk zelf is in goede staat de witranden rondom hebben wat ouderdomssporen maar u krijgt er een tweede werk ( 69 x50 cm) van hem bij ( proefdruk, niet gesigneerd). U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen. In verband met corona kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25