Dick Harting - duinlandschap - ets - Verkocht

Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!Dick Harting - duinlandschap - ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer verfijnd uitgewerkte ets van Dick Harting. Afgebeeld is een duinlandschap. Het werk vermeldt geen titel en jaartal. Linksonder staat met potlood epreuve d'artiste, rechtsonder de signatuur. De afbeelding meet 5,7 x 15,4 cm. De ets is afgedrukt op een blad van 16 x 27 cm en achter passepartout van 21,5 x 30,5 cm. Het geheel is in zeer goede conditie.

Het werk kan kostenloos worden opgehaald in Breda of worden verstuurd op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:05-07-2017 om 19:37
Eindtijd:19-07-2017 om 19:37
Duyn0908
08 jul. / 16:26
€ 50