Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke ets door Dick Stolwijk, meester in de verbeelding van dieren in de etsplaat.
Voorstelling van een buffel.
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Dick Stolwijk' en '62'
Genummerd in potlood l.o. '24/35'
Ets onder passepartout, beeldmaat 16x21
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 22-10-2013 om 18:55 |
Eindtijd | 29-10-2013 om 17:55 |