Dick Stolwijk - C3904-21 - Stierenvechter

Dick Stolwijk - C3904-21 - Stierenvechter kopen? Bied vanaf 100!
Dick Stolwijk - C3904-21 - Stierenvechter kopen? Bied vanaf 100!Dick Stolwijk - C3904-21 - Stierenvechter kopen? Bied vanaf 100!Dick Stolwijk - C3904-21 - Stierenvechter kopen? Bied vanaf 100!
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageproefafdruk
Dick Stolwijk, ets op papier, stierenvechter, r.o. gesigneerd, proefafdruk, beeldmaat 20x25,5, papiermaat 47x37.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld door de tijd.

Dick Stolwijk (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
25.5 cm
20 cm
Starttijd:13-09-2019 om 14:27
Eindtijd:22-09-2019 om 19:50
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier