Dick Stolwijk - C3904-24 - Cuadro Flamenco

Dick Stolwijk - C3904-24 - Cuadro Flamenco kopen? Bied vanaf 100!
Dick Stolwijk - C3904-24 - Cuadro Flamenco kopen? Bied vanaf 100!Dick Stolwijk - C3904-24 - Cuadro Flamenco kopen? Bied vanaf 100!Dick Stolwijk - C3904-24 - Cuadro Flamenco kopen? Bied vanaf 100!
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100
Dick Stolwijk, ets op papier, Cuadro Flamenco, r.o. gesigneerd, opl. 3/100, beeldmaat 20x26, papiermaat 47x37.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld door de tijd.

Dick Stolwijk (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
26 cm
20 cm
Starttijd:13-09-2019 om 14:36
Eindtijd:22-09-2019 om 19:53
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier