Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dick Stolwijk, ets, eigendruk,
bladformaat 50.5 x 33.5 cm.
de ets is niet ingelijst
kosten verzending in NL en BE € 10,00
..
Conditie | Goed | ||
Dick Stolwijk, ets, eigendruk, bladformaat 50.5 x 33.5 cm. de ets is niet ingelijst kosten verzending in NL en BE € 10,00 | |||
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 7-11-2019 om 10:49 |
Eindtijd | 14-4-2020 om 15:49 |