Pablo Picasso - Dame Del Sombrero
Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Dick Stolwijk. Nummer: 1/75 eigen druk. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd . Titel: appel aan tak. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Het witte gedeele om de voorstelling heen is licht "verbruind". Dit kan worden schoongemaakt. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Afmetingen incl. passe-partout: H64 x b50 cm Afmeting voorstelling: H39 x b 27 cm.
ZZETS
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 14-10-2017 om 20:30 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 21:30 |