Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dick Stolwijk, ets, eigendruk,
oplagenummer 42 x 50,
beeldformaat 21,4 x 24,2 cm.
bladformaat 39,3 x 39,3 cm.
Starttijd | 3-10-2014 om 15:27 |
Eindtijd | 17-10-2014 om 15:27 |