Martien de Kler - zonder titel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dick Stolwijk, ets
gesigneerd midden onder
bladformaat 50.4 x 33.6 cm.
de ets is in goede conditie en niet ingelijst.
kosten verzending in NL € 10.00
Starttijd | 12-7-2016 om 15:54 |
Eindtijd | 19-7-2016 om 15:54 |