Dick Stolwijk, ets, oplage 41 / 50. beelsformaat 21,8 x 24,9 cm. - Verkocht

Dick Stolwijk, ets, oplage 41 / 50. beelsformaat 21,8 x 24,9 cm. kopen? Bied vanaf 45!
Dick Stolwijk, ets, oplage 41 / 50. beelsformaat 21,8 x 24,9 cm. kopen? Bied vanaf 45!Dick Stolwijk, ets, oplage 41 / 50. beelsformaat 21,8 x 24,9 cm. kopen? Bied vanaf 45!
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dick Stolwijk, ets, oplage 41 / 50.

beelsformaat 21,8 x 24,9 cm.

bladformaat 39,4 x 53,3 cm.

kosten verzending in NL € 10.00

Dick Stolwijk (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  iledere
FA. (15 )

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:18-11-2015 om 13:41
Eindtijd:25-11-2015 om 21:41
MarcJacobs
23 nov. / 22:13
€ 45