Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Gertie Janssen - The rising sun
Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dick Stolwijk, ets,
oplage 36/75, eigen druk,
doorsnede ets 177 mm,
bladformaat 394 X 265 mm.
kosten verzending € 8.25
Starttijd | 20-6-2013 om 15:47 |
Eindtijd | 27-6-2013 om 15:47 |