Albert Debois - Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ovale ets van Dick Stolwijk getiteld "Hemel", genummerd 1/50 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 32x48 cm. In hele goede staat, er is lichte verkleuring binnen het voormalig passepartout, zie de foto's.
Dit blad is afkomstig uit de collectie van ABN AMRO
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-6-2017 om 23:27 |
Eindtijd | 2-7-2017 om 11:27 |