Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Razend knappe ets door Dick Stolwijk.
Voorstelling van een tweetal verweerde schelpen.
Losbladig, zichtmaat 23x23, bladmaat 40x36
Gesigneerd r.o.'Dick Stolwijk', genummerd en annotatie l.o. '111/150' en 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 8-5-2015 om 21:15 |
Eindtijd | 15-5-2015 om 21:15 |