Dick Tasma - lief roze, dreigend rood

Dick Tasma - lief roze, dreigend rood kopen? Bied vanaf 100!
  • Dick Tasma (1951-2013)
Jaartal1993
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een blokkenveld als achtergrond met daaroverheen woest dreigend rood . iets wat op een roze poort lijkt met daarin een figuur . Direct van de kunstenaar in zijn atelier ontvangen

De conditie van het schilderij is goed , de lijst behoeft enige opknapbeurt

Dick Tasma (1951-2013)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunst345

Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
57.5 cm
47.5 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:19-12-2022 om 10:54
Eindtijd:28-12-2022 om 21:18
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNijmegen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland