Dick ten Haaf, ets, Twee werelden op één aarde, 1982

Dick ten Haaf, ets, Twee werelden op één aarde, 1982 kopen? Bied vanaf 40!
  • Dick ten Haaf (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Dick ten Haaf

Titel:  Twee werelden op één aarde

Jaar: 1982

Techniek:  ets aquatint in sepia

Afmeting afbeelding: 41x35 op 50x44 cm.

Oplage: 35 ex.

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 4e jaargang, nr. 12, pagina 10

( f 225,00 ongeveer 103 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Dick ten Haaf (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Starttijd:14-12-2013 om 21:10
Eindtijd:28-12-2013 om 21:10
Openingsbod € 40
Objectlocatie Nederland