Kenmerkende kleuren linodruk van Dick van Luijn uit 1960: Berglandschap met sneeuwtoppen. Formaat druk: 33 x47 cm, incl. witrand: 46 x 57 cm. Potlood gesigneerd r.o. plus in de druk. Oplage 100/175. In prima conditie.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25