Dick van Luijn - Boomgaard 1920 - Verkocht

Dick van Luijn - Boomgaard 1920 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick van Luijn - Boomgaard 1920 kopen? Bied vanaf 55!Dick van Luijn - Boomgaard 1920 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

1983 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1094)
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1920
TechniekPotlood
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potloodtekening uit 1920 van  kunstenaar Dick van Luijn (1896-1981). Het werk verdient het om opnieuw ingelijst te worden.
U mag het vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Wij kunnen de inlijsting voor u verzorgen.
U kunt het werk ook kosteloos oplaten slaan in onze speciale opslagruimte om het na de corona-crisis op te halen.

Een werk op leeftijd . Aan de randen zitten wat kneuzingen .

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2022 om 09:54
Eindtijd:13-05-2022 om 23:06
Biedingen (7)
hollandcalling
13 mei / 22:59
€ 100
donsje
13 mei / 22:59
€ 95
donsje
13 mei / 22:57
€ 90
hollandcalling
13 mei / 22:51
€ 80
donsje
13 mei / 22:51
€ 70
hollandcalling
13 mei / 22:51
€ 65
donsje
13 mei / 18:04
€ 55