Dick van Luijn - Ets - Verkocht

Dick van Luijn - Ets  kopen? Bied vanaf 40!
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Dick van Luijn (1896-1981) ets getiteld "Kop van roofvogel" uit 1970

Gesigneerd in potlood ro: Dick van Luijn. Lo: 3e staat druk etser

Afmeting 13,7 x 24,4 cm. Ingelijst achter passe-partout in houten lijst.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:24-03-2015 om 14:27
Eindtijd:03-04-2015 om 15:27
NJMMvH
02 apr. / 11:25
€ 40