Dick van 't Wout - ets - 1968 - Verkocht

Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!
Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!Dick van 't Wout - ets - 1968 kopen? Bied vanaf 20!
  • Dick van 't Wout (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Ets van Dick van 't Wout. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H32.5 X b45.5.  Afmetingen voorstelling: H18.5 x b25. Het werk is linksonder  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd.

Het beeld is in zeer goede staat. Er zitten wat verkleuring en plakresten op de witte rand.

Dick van 't Wout (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
45.5 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:11-01-2019 om 17:25
Eindtijd:18-01-2019 om 21:33
Marquet
18 jan. / 19:58
€ 20