Diederik van Goethem - Tropisch oerwoud, Suriname

Diederik van Goethem - Tropisch oerwoud, Suriname kopen? Bied vanaf 695!
Diederik van Goethem - Tropisch oerwoud, Suriname kopen? Bied vanaf 695!Diederik van Goethem - Tropisch oerwoud, Suriname kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  vangophoto

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Diederik van Goethem (1947)
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tropisch oerwoud in Suriname

Diederik van Goethem (1947)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  vangophoto

Lid sinds 2020
0 verkochte items
100 cm
100 cm
100 cm
100 cm

Starttijd:05-03-2020 om 16:42
Eindtijd:19-03-2020 om 20:23
Openingsbod€ 695
Objectlocatiegorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier