"Dienblad Colopal Persglas zwart ontwerp A.D. Copier Jaren'30

"Dienblad Colopal Persglas zwart ontwerp A.D. Copier Jaren'30 kopen? Bied vanaf 12!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 12,00

"Dienblad Colopal Persglas zwart ontwerp A.D. Copier Jaren'30 kopen? Bied vanaf 12!"Dienblad Colopal Persglas zwart ontwerp A.D. Copier Jaren'30 kopen? Bied vanaf 12!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Zwarte Colopal Rond Glazen Dienblad, uitgevoerd bij Royal Leerdam, ontwerp A.D. Copier. In goede staat, aantal kleine fleebites op de rand verder beschadigingen. Niet gemerkt. Afmetingen; 2,5 cm hoog en 22,9 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:22-03-2014 om 00:17
Eindtijd:04-04-2014 om 01:17

d0minique
1 apr. / 18:50
€ 12