Dinie Boogaart - MANON

Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!
Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!Dinie Boogaart - MANON kopen? Bied vanaf 395!
  • Dinie Boogaart (1963)
Jaartal1995
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 39 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervol schilderij uit 1995, gelijst in een prachtige zilverkleurige lijst. Ondanks een kleine beschadiging van de lijst rechtsonder( zie detailfoto) kan het werk zo aan de muur. Afmeting inclusief lijst 60,5 x 50,5 cm.
Het schilderij staat afgebeeld in het boek “ DINIE BOOGAART   WERK 1983-2000 op pagina 61.  Dit boek zit bij de koop inbegrepen.

Schilderij heeft geen imperfecties. Lijst heeft rechtsonder lichte beschadiging

Dinie Boogaart (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
50.5 cm
60.5 cm
39 cm
48 cm
Starttijd:05-08-2022 om 15:56
Eindtijd:11-08-2022 om 19:18
Openingsbod € 395
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa