Sfeervol schilderij uit 1995, gelijst in een prachtige zilverkleurige lijst. Ondanks een kleine beschadiging van de lijst rechtsonder( zie detailfoto) kan het werk zo aan de muur. Afmeting inclusief lijst 60,5 x 50,5 cm. Het schilderij staat afgebeeld in het boek “ DINIE BOOGAART WERK 1983-2000 op pagina 61. Dit boek zit bij de koop inbegrepen.
Verzending alleen binnen NEDERLAND
Goed
Schilderij heeft geen imperfecties. Lijst heeft rechtsonder lichte beschadiging
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50