Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1950, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder. Genummerd 34/75 linksonder.
In de plaat gesigneerd en gedateerd linksonder.
Beeldmaat 24 x 25 cm. Bladmaat 32 x 31,5 cm. Losbladig.
Catalogus Van Nieuwenhuysen nr. 170. Dirk Baksteen werd ook wel de etser van De Kempen genoemd.
Dirk Baksteen is geboren te Rotterdam in 1886 en overleden te Antwerpen in 1971.
Starttijd | 6-11-2016 om 20:24 |
Eindtijd | 18-11-2016 om 19:24 |