Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1920. Voorstellende de Kempische staartmolen van Achterbos waarbij boer en boerin een gesprek voeren,
tweede molen in het verschiet. Gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste en Chine montée C/E linksonder.
Beeldmaat 20 x 25 cm. Bladmaat 28 x 33 cm. Losbladig. Droogstempel linksboven
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-4-2017 om 12:25 |
Eindtijd | 12-5-2017 om 19:30 |