Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Hendrik Spilman - het dorp Mijdrecht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 16 x 21.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 32.5 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Dirk Baksteen. Titel: Peerkeshoeve. Rechtsboven in de druk gesigneerd. Afmetingen incl. passe-partout blad: H32.5 x b49.5 cm. . Afmetingen voorstelling: H16 x b21.5 cm. Gesigneerd rechtsonder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 22-10-2019 om 21:47 |
Eindtijd | 7-2-2020 om 19:39 |