Uit de collectie van de Belgische Verzamelaar August Taevernier verkopen we deze ets van een boerenschuur uit 1923. Genaamd Veteraan VI. Zie middenonder de ets.
De ets is gesigneerd met Dirk Baksteen op de etsplaat midden boven. Als op de voorkant onder de ets met zijn volledige naam. Ook staat zijn handtekening bij het verhaaltje aan Auguste Taevernier.
Er zijn maar een paar etsen gedrukt in deze derde staat, dit een van de exemplaren, benoemd als Epreuve d'Artiste.
De ets is opgedragen: "aan mijn dierbare vriend August Taevernier Hartelijk," en dan komt de handtekening.
Dus de kans op een uniek exemplaar.
Het exemplaar is ook voorzien van een verzamelaarsstempel van August Taevernier.De ets is in een verzamelaarsmap gestoken, zodat deze goed bewaard zou blijven, zo stuur ik deze ook aan u op. Mocht u meer werken uit deze bijizondere collectie willen bewonderen, dan kan dit als u kiest om de ets af te komen halen.