Joan Blaeu - ' T CASTEEL ZWYNAERDE
Hendrik Spilman - De Buurt By Bloemendaal
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-5-2019 om 13:44 |
Eindtijd | 20-5-2019 om 20:16 |