Dirk Boode - Duinlandschap - Litho - Verkocht

Dirk Boode - Duinlandschap - Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Dirk Boode - Duinlandschap - Litho kopen? Bied vanaf 1!Dirk Boode - Duinlandschap - Litho kopen? Bied vanaf 1!Dirk Boode - Duinlandschap - Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Dirk Boode (1891-1957)
TechniekLitho
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho door Dirk Boode Voorstelling van een duinlandschapLosbladig, beeldmaat 12x12,5, bladmaat 19,5x20Gesigneerd in potlood r.o. ' Boode' Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dirk Boode (1891-1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
12.5 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:18-11-2018 om 15:24
Eindtijd:02-12-2018 om 10:10
Biedingen (5)
Klaartje
29 nov. / 21:49
€ 15
JMJ
26 nov. / 15:44
€ 10
Oversloot
26 nov. / 15:44
€ 5
Oversloot
23 nov. / 21:59
€ 3
jdp
19 nov. / 08:38
€ 1