Een prachtig en zeer typisch landschapswerk van de erg populaire en toch wat onderschatte schilder uit West-Friesland. Expressief kleurengebruik, klassiek moderne stijl, tussen Groninger Ploeg en Bergense School. Erg goede staat. Gesigneerd onderaan in het rood. Authenticiteit gegarandeerd. Eenzame man op een bootje in een kanaal. West-Friesland. Kolhorn ? Olie op doek. Ik heb het werk nog niet eerder op de markt gezien (online onderzoek). Staat ook niet in het boek over deze eigenzinnige schilder. Herkomst Friese moderne kunstgalerie. Foto's zijn zowel in een donkerdere omgeving genomen als bij daglicht. Beide heeft het schilderij nog steeds die levendige kleuren ! Een zeer mooi en gezocht werk van Dirk Breed. Er staat een klein rood streepje onder zijn handtekening onder de voornaam Dirk.
Zeer Goed
Het doek is volledig in orde. Ik zie geen verfschade. Kleuren zijn erg levendig. De lijst is typisch voor Dirk Breed, eenvoudig maar erg passend. Ook in goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Anna paulowna, Nederland
koeriersdienst