*Een zeer fraai gedetailleerde gouache op papier/karton van een landschap met water en lucht in een prachtige atmosfeer. Hoewel niet groot van formaat is dit wel weer een van de betere werken van deze kunstenaar in de zo typerende stijl.
*Werk is linksboven in potlood gesigneerd (wat moeilik te lezen). De authenticiteit wordt volledig door mij gegarandeerd, doch elke Breedkenner zal meteen zien dat dit werk duidelijk van zijn hand is.
*Werk is in een uitstekende conditie en voorzien van lijst. Fotos zijn helaas niet echt goed scherp, in het echt is het werk mooier.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 10,00
Extra