FA. (2)

Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946

Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!
Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!Dirk de Herder - Amsterdam, de Jordaan 1946 kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Dirk de Herder (1914-2003)
TypeFotografie
Jaartal1946
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze print is van 1983.
Aan de achterkant 3  x gestempeld en gesigneerd in potlood.

De afbeelding van dit werk is gebruikt op de omslag van het boekje "Amsterdam, 68 fotografische impressie's" uit 1946

Evt. verzenden in overlag.

Minimale beschadigringetjes aan de randen maar deze vallen onder het passe-partout.

Dirk de Herder (1914-2003)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
50 cm
60 cm
30.5 cm
40.5 cm
Starttijd:21-04-2022 om 10:55
Eindtijd:01-05-2022 om 20:59
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie