Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort

Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - C4390-10, ets Latijntje Muurhuizen Amersfoort kopen? Bied vanaf 25!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
Lijst47 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4390-10, Dirk Harting
Latijntje Muurhuizen Amersfoort
ets, rechtsonder gesigneerd
beeldmaat 35,5 x 22 cm, lijstmaat 55x40,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld door de tijd, bobbelt, watermerk zichtbaar in papier.

Dirk Harting (1884-1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
39.5 cm
47 cm
23 cm
30 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:47
Eindtijd:25-01-2023 om 21:51
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier