Dirk HARTING ets KNOTWILG aan een slootje - Verkocht

Dirk HARTING ets KNOTWILG aan een slootje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Dirk HARTING ets KNOTWILG aan een slootje kopen? Bied vanaf 1!Dirk HARTING ets KNOTWILG aan een slootje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

DIRK HARTING

KNOTWILG aan de vaart

ETS

In een fraai orgineel lijstje

goede staat

gesigneerd onder rechts D HARTING en links eupreuve dartiste

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:23-06-2014 om 10:16
Eindtijd:30-06-2014 om 10:16
Biedingen (5)
tverbeek
27 jun. / 21:09
€ 13
Dubbelmonde
27 jun. / 21:09
€ 11
tverbeek
23 jun. / 15:45
€ 9
Oversloot
23 jun. / 15:45
€ 7
tverbeek
23 jun. / 14:16
€ 1