Dirk Harting, Oud Hollands portret, Ets - Verkocht

Dirk Harting, Oud Hollands portret, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Dirk Harting, Oud Hollands portret, Ets kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting, Oud Hollands portret, Ets kopen? Bied vanaf 1!Dirk Harting, Oud Hollands portret, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Dirk Harting

Voorstelling van een Oud Hollands portret

Losbladig, beeldmaat 14,5x10, bladmaat 28x19

Gesigneerd in potlood r.o. 'Dirk Harting'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:08-12-2015 om 15:58
Eindtijd:18-12-2015 om 15:58
Biedingen (2)
KunstkamerZuidoost
17 dec. / 19:16
€ 3
lunazee
15 dec. / 03:24
€ 1