Dirk Kruizinga - Fruit op tafel

Dirk Kruizinga - Fruit op tafel kopen? Bied vanaf 750!
  • Dirk Kruizinga (1895-1972)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kan, schaal, glas, bakje, paars doek en rood fruit

Canvas op hout, randen zijn iets beschadigd, olieverf laag glanst

Dirk Kruizinga (1895-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  SMDF

Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
40 cm
Starttijd:08-02-2022 om 14:03
Eindtijd:21-02-2022 om 22:45
Openingsbod € 750
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie