Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht

Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht kopen? Bied vanaf 135!
  • Dirk Landsman (1922-2006)
Jaartal1953
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
Lijst70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Voor bezichtiging graag afspraak maken op BOERART.COM

58 × 5 × 68

Dick Landsman
Geboren in 1922 in Den Haag was Dick een kunstenaar, die behalve een schilder ook een gepassioneerde musicus en componist was. In 1945 betrok Dick de grootse woning in de Mallemolen, nr. 55/32. Een hele rij kunstenaars of academiestudenten, die een kamer zochten in de Mallemolen vroegen Dick om bemiddeling of huurden een kamer bij hem.

Dick was een eigenzinnig mens, hij sloot zich niet aan bij welke stroming dan ook.

De Kunstenaarsvereniging Pulchri Studio weigerde hem als lid. Dick trok zich daar niets van aan en schilderde en componeerde wat hij zelf mooi vond. Landschappen voerden de boventoon. In 1972 vertrok Dick uit de Mallemolen en verhuisde naar Ravenstein. Meer info over Dick Landsman of zijn muziek beluisteren.

Dirk Landsman (1922-2006)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (5)

Lid sinds 2018
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
70 cm
68 cm
58 cm
Starttijd:18-10-2022 om 12:09
Eindtijd:28-10-2022 om 15:37
Openingsbod € 135
ObjectlocatieSLIEDRECHT,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België