Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht

Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht kopen? Bied vanaf 135!
  • Dirk Landsman (1922-2006)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1953
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Voor bezichtiging graag afspraak maken op BOERART.COM

58 × 5 × 68

Dick Landsman
Geboren in 1922 in Den Haag was Dick een kunstenaar, die behalve een schilder ook een gepassioneerde musicus en componist was. In 1945 betrok Dick de grootse woning in de Mallemolen, nr. 55/32. Een hele rij kunstenaars of academiestudenten, die een kamer zochten in de Mallemolen vroegen Dick om bemiddeling of huurden een kamer bij hem.

Dick was een eigenzinnig mens, hij sloot zich niet aan bij welke stroming dan ook.

De Kunstenaarsvereniging Pulchri Studio weigerde hem als lid. Dick trok zich daar niets van aan en schilderde en componeerde wat hij zelf mooi vond. Landschappen voerden de boventoon. In 1972 vertrok Dick uit de Mallemolen en verhuisde naar Ravenstein. Meer info over Dick Landsman of zijn muziek beluisteren.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sliedrecht, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00

Dirk Landsman (1922-2006)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  BOERART_COM
Lid sinds 2018
3 verkochte items
80 cm
70 cm
68 cm
58 cm
Starttijd18-10-2022 om 12:09
Eindtijd28-10-2022 om 15:37
Openingsbod € 135
ObjectlocatieSLIEDRECHT,  Nederland