Dirk Meyer, Verf en houtskool, zonder titel - Verkocht

Dirk Meyer, Verf en houtskool, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Kootstra

1 verkochte items
  • Dirk Meyer (1944)

Na het afronden van zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag (1966) is Dirk Meijer actief als beeldend kunstenaar. Schilderijen vormen de kern van zijn oeuvre vanaf het begin tot heden. Het is een prachtig abstract werk van de Alkmaarse kunstenaar Dirk Meijer en gesigneerd Meyer '85. Het is geplaatst in een houten frame met glasplaat en heeft een afmeting van 135 cm bij 154 cm (bxh).

Dirk Meyer (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kootstra

1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-02-2016 om 18:07
Eindtijd:09-02-2016 om 18:07
nicoblom
09 feb. / 18:01
€ 50