Prachtig expressionistisch handgesigneerd zelfportret getiteld: Zelfportret 1943 in de oorlog, Tiel. Zeer goede staat met mooie kader.Dirk Roggeveen (1872-1955), Nederlandse school. Leerling van Dirk Leonardus Kooreman te Leiden.
Beschermd verzonden. Verzendingskosten en douanekosten zijn exclusief aankoopprijs.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ravels, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,90
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 26,50
Wereldwijd
€ 68,50