Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst - Verkocht

Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Dirk Skreber: Gravure, Crystella - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Dirk Skreber (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger.

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (Zie beschrijving).

Deze gravure is afkomstig uit een speciale grafiekmap uitgegeven door het Stedelijk Museum in 2007. Tien belangrijke hedendaagse kunstenaars hebben hiervoor belangeloos een werk gemaakt met een oplage van 100. Hiermee wilden zij het aankoopfonds van het Stedelijk Museum steunen. De werken werden een maand lang in de Sandbergzaal van het Stedelijk Museum CS tentoongesteld. Het complete portfolio werd verkocht voor €10.000 (ex. btw).

Titel: Crystella
Jaartal: 2007
Afmetingen lijst: 80 cm x 84,5 cm (afmetingen beeld: 41 cm x 53 cm)
Oplage: 24/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Gravure op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst; Kan direct aan de muur
Conditie: In perfecte staat.
Herkomst: Portfolio Stedelijk Museum

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).

Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Dit werk kan niet met de reguliere post verzonden worden. Bezorging met een koerier is mogelijk:

Bezorgkosten koerier:
Nederland: 40,00 euro incl. BTW (m.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België:

Vlaanderen: 100 euro incl. BTW

Wallonië: 170 euro incl. BTW

Voor zakelijke kopers is de BTW aftrekbaar. Meerdere aankopen kunnen gecombineerd worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Dirk Skreber (1961)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:06-01-2015 om 12:18
Eindtijd:18-01-2015 om 12:18
scarts
10 jan. / 14:10
€ 100